Data ogłoszenia : 08/10/2023


 1. Dzisiaj po Mszy św zmiana tajemnic różańcowych Róży św. Faustyny. Ojciec Święty prosi nas w październiku o modlitwę : Za Synod
  Módlmy się za Kościół, aby przyjął słuchanie i dialog jako styl życia na każdym szczeblu, pozwalając się prowadzić Duchowi Świętemu ku peryferiom świata.
 2. W piątek 13 października o 19.00 Msza św
 3. W przyszłą niedzielę 15 października o 9.00 Modlitwa różańcowa. O poprowadzenie różańca proszę Grupę Lektorów. Msza św o 9.30. Na Eucharystię zapraszam dzieci z klasy III które przygotowują się do I komunii św i ich rodziców. Dzieci otrzymają poświęcone Różańce. 
 4. Ks. Ireneusz Pyzik który we wspólnocie na Belleville w Paryżu jest opiekunem Grupy modlitewnej św. Charbela zaprasza w przyszłą sobotę 14 października na 17.30 na wprowadzenie relikwii św Charbela do wspólnoty Polskiej na Belleville i specjalne nabożeństwo. Zaprasza w strojach regionalnych krakowskich. Mszy św ; będzie przewodniczył biskup maronicki z Libanu.
 5. Ks. Ireneusz organizuje również pielgrzymkę którą już tutaj zapowiadał w czasie wakacji. Pielgrzymka z Rzeszowa przez Grunwald, Gietrzwald, Świętą Lipkę na Litwę do Wilna w terminie od 7 do 11 lipca. Koszt około 1500 polskich złotych. Zapisy u mnie lub u Pani Celiny Glaz
 6. W niedzielę 22 Października będziemy przeżywać uroczystość odpustową św. Jana Pawła II. Msza św o 9.00. Zapraszam do wspólnego przygotowania tego święta . Po Mszy św w salce będzie lista posług, proszę się zapisywać. Jest do przygotowania Uroczysta Liturgia, dekoracja i przyjęcie. Po Mszy św zapraszamy wszystkich na spotkanie w Sali św. Piotra ; Prosze jak co roku o przyniesienie coś na słono i słodko na świąteczny stół. 
 7. Dziękuję za liturgię
 8. Zapraszam na ciasto i kawę. Rodzinie która przygotowała ciasto, Bóg zapłać.
 9. Dobrej niedzieli dla wszystkich.