Data ogłoszenia : 07/01/2024


  1. Dzisiaj w Uroczystość Trzech Króli na 15.00 do Kaplicy Sainte Marie (Neuilly sur Marne 4 rue Berry) jesteśmy zaproszeni przez parafię francuską na świąteczne spotkanie. W programie : jasełka, śpiewy kolęd przez różne wspólnoty narodowe (również przez naszą Polską Wspólnotę) i wspólny poczestunek tzw . galet des rois. Parafia zapewnia ciepłe i zimne napoje. Wierni są proszeni o przyniesienie regionalnych, świątecznych ciast. Zapraszamy i zachęcamy do udziału z tym spotkaniu.  
  2. Dziękujemy za dzisiejsze materialne wsparcie misji Ojców Kamilianów. Dziękujemy Ojcu Jerzemu Wilk za dzisiejszą animację misyjną, za wygłoszone kazania i wspólne modlitwy z nami podczas całego Okresu Bożego Narodzenia. Bóg zapłać. Życzymy wielu darów Bożych w jego dalszej posłudze jako sekretarza misyjnego.
  3. W piątek 12  stycznia Msza święta o 19.00. Wcześniej od 18.30 możliwość spowiedzi.
  4. W przyszłą niedzielę 14 stycznia Msza święta o 9.30. Po Mszy świętej zmiana tajemnic Różańcowych Róży św. Faustyny.
  5. W niedzielę 21 stycznia Msza święta w intencji rodzin naszej wspólnoty, z błogosławieństwem indywidualnym każdej rodziny. Po Mszy świętej wspólne opłatkowe spotkanie i kolędowanie w sali parafialnej. Już dzisiaj zapraszamy.
  6. Jesli ktoś życzy sobie wizytę duszpasterską w domu, z błogosławieństwem kapłańskim w Nowym Roku, proszę o kontakt aby ustalić datę.
  7. Dziękuję za dzisiejszą liturgię.
  8. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.
  9. Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia dla wszystkich.