Data ogłoszenia : 28/01/2024


  1. Dziękuję wszystkim którzy w ubiegłą niedzielę  w Sali parafialnej Saint  Pierre przygotowali nasze wspólne spotkanie opłatkowe. Dziękuję również za przyniesione dary na wspólny świąteczny stół. Kolejny już raz stół był obficie zastawiony. Bóg zapłać wszystkim.
  2. W piątek 2  lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Boskiej Gromnicznej). Msza święta o 19.00. W czasie Mszy świętej zostaną poświęcone gromnice. Jest to również I piątek miesiąca. Od 18.00 możliwość spowiedzi.
  3. Nasza Polska Szkoła w Neuilly sur Marne  zaprasza  na zabawę karanawałową 10 lutego. Zapisy w salce po Mszy świętej lub w soboty bezpośrednio w szkole. Zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę 4 lutego Msza święta o 9.30. Wcześniej od 9.00 możliwość spowiedzi.
  5. Parafia p.w. Matki Bożej w Alfortville zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne. W niedzielę 4 lutego Msze święte z kazaniem o 9.00 i 17.00. W poniedziałek i wtorek  5 i 6  lutego Msze święte o 17.00. Po Eucharystii modlitwy o uzdowienie, uwolnienie i wylanie darów Ducha Świętego. Rekolekcje wyglosi ks. Łukasz Plata wykladowca na KUL i pomysłodawca Ewangelii Busa.
  6. Nasza Wspólnota organizuje pielgrzymkę do Fatimy w dniach od 5 do14 kwietnia 2024. Wyjazd przewidziany jest 5 kwietnia(piątek) o godzinie 20. Powrót 14 kwietnia(niedziela) w godzinach wieczornych. Trasa pielgrzymki: LOURDES, SARAGOSA, MADRYT, AVILA, LIZBONA, OBIDOS, FATIMA, PORTO. Koszt pielgrzymki: 830€. Cena pielgrzymki obejmuje: przejazd autokarem, 7 noclegów, 8 śniadań, 8 kolacji, 3 obiady, 2 pikniki, przewodników w 6 miastach oraz wstępy. Cena na dziś mamy nadzieję że za dwa miesiące nie wzrośnie inflacja w Hiszpani i Portugalii. Zapisy proszę dokonywać u Pani Celiny GŁAZ  lub u mnie. Pielgrzymka cieszy sie wielkim zainteresowaniem. Lista jest już komletna. Można  zapisywać się tylko na listę rezerwową i czekać że ktoś się wycofa. 
  7. W sobotę 10 lutego Parafia francuska zaprasza na wspólne zwiedzanie Missions Etrengeres de Paris. W programie zwiedzanie seminarium, świadectwa misjonarzy i naszego diakona Aleksandra, modlitwa oraz wspólny posiłek. Adres : 128 rue du bac 75007 Paris. Początek od 10.00. Dojazd metrem do Stacji Sevres Babylon lub Saint Placide.
  8. Dziękuję za dzisiejszą liturgię.
  9. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.
  10. Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia dla wszystkich.