Data ogłoszenia : 26/11/2023


  1. W piątek 1 grudnia Msza św o 19.00. Wcześniej od 18.00 możliwość spowiedzi. Jest to I piątek miesiąca. Po Mszy św krótka adoracja z modlitwą do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Najbliższa niedziela to I Niedziela Adwentu. Msze święte adwentowe będziemy rozpoczynać procesją z lampionami. Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w tych procesjach.
  3. W przyszłą niedzielę 3 grudnia na Mszę świętą zapraszamy wszystkie dzieci z naszych rodzin. Na zakończenie Eucharystii w naszym kościele pojawi się spacjalny gość – Św Mikołaj.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych Róży Świętej Faustyny.
  5. Od przyszłej niedzieli po Mszy świętej zapraszamy do naszej salki obok kościoła na Kiermasz Świąteczny. Będzie można zakupić kartki świąteczne, opłatki, figurki Pana Jezusa, sianko. Zapraszamy serdecznie.
  6. Od 8 do 10  grudnia w naszej Wspólnocie będziemy przeżywać Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcje wygłosi ks. Jan Dziedzina wikariusz z parafii Wniebowziecia NMP na Concordzie w Paryżu.
  7. Ks. Vitaliy Melnyk zaprasza młodzież na spotkanie do La Ferté sous Jouarre w dniach od 15 do 17 grudnia. Temat spotkania « Prezent / Cadeau» W programie oprócz konferencji, modlitw, wspólna Wigilia. Koszt : 100 euro od osoby. Zapisy u mnie do 10 grudnia. (ks. Mateusz)
  8. Dziekuję za dzisiejszą liturgię.
  9. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.
  10.  Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia dla wszystkich.

Program Rekolekcji Adwentowych:

Piątek 8 grudzień

19.00 Spowiedź /Adoracja Najświętszego Sakramentu

20.00 Msza święta z nauką rekolekcyjną

Sobota 9 grudzień

20.00 Msza święta z nauką rekolekcyjną

Niedziela 10 grudzień

8.30 Spowiedź 9.30 Msza święta z nauką rekolekcyjną