Data ogłoszenia : 24/03/2024


  1. Po Mszy św zapraszamy do Salki obok kościoła na Kiermasz wielkanocny. Do nabycia są baranki, dekoracje świąteczne, kartki, koszyki do święconki, jajka sikawki itp ;
  2. W  salce będzie również lista posług na Wielki Tydzień i Święta. Proszę chętnych do włączenia się w przygotowanie tych wielkich dni.
  3. Dzisiajsza Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień Męki Pańskiej.
  4. W poniedziałek 25 marca na godzine 19.30 zapraszamy chętnych (kobiety, mężczyzn, młodzież) do generalnego sprzątania naszego kościoła Saint Baudile.
  5. W Wielki Piątek obowiazuje post scisły i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu.  
  6. W Wielką Sobotę w czasie poświecenia pokarmów organizujemy kiermasz ciast. Proszę o włączenie się w ten kiermasz. Proszę o przygotowanie ciast które póżniej bedą zakupione i trafią na stoły naszych rodaków. Przez dwa lata  akcja ta cieszyła się wielkim powodzeniem. Mam nadzieję że będzie podobnie w tym roku.
  7. Polska Misja Katolicka we Francji informuje  ze w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, tj. 7 kwietnia br. w Polskiej Parafii przy placu Concorde w Paryżu odbędzie się uroczysta inauguracja peregrynacji relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów w naszych wspólnotach emigracyjnych we Francji.
  8. Dziękuję za dzisiejszą liturgię.
  9. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.