Data ogłoszenia : 19/05/2024


 1. W poniedziałek 20 maja drugi dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego. Święto Matki Koscioła. Msza święta o 9.30. Wcześniej o 9.00 Nabożeństwo Majowe.
 2. W piątek 24 maja Msza święta o 19.00. Wcześniej od 18.30 możliwość spowiedzi.
 3. Majowe «Spotkanie ze Słowem Bożym» odbędzie się w piątek 24 maja o  20.00 w  Sali Saint Baudile. Na spotkanie przynosimy swoją Biblię. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 4. Dla dzieci I komunijnych  tz w. Biały tydzień. Zapraszam  w strojach jutro i w piątek wieczorem.
 5. W przyszłą niedzielę 26 maja  uczniowie klasy IV będą przeżywać rocznice I komunii świętej. Msza święta o 9.30. Wcześniej o 9.00 Nabożeństwo Majowe.
 6. Powoli kończymy rok szkolny i katechetyczny. Widzimy owoce naszej pracy w dzieciach które przyjęły dziś I komunię świętą oraz tych którzy będą niedlugo świętować rocznicę. Chcemy kontynuować dobry zasiew w Nowym Roku. Polska szkoła rozpoczęła zapisy na nowy rok szkolny. Można się zapisywać w szkole w każdą sobotę. Na katechezę możecie już dziś zabrać kartę zapisu i będzie można zapisywać się u mnie do wakacji. 
 7. Ks. Vitalij zaprasza na spotkanie młodzież naszej wspólnoty. Data spotkania : sobota 25 maj. Temat spotkania : « Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie » « Faites ce qu’il vous dit » Miejsce spotkania : 46 Avenue du Gros Peuplier 93600 Aulnay sous Bois.
 8. Rektor Polskiej Misji Katolickej zaprasza  do udziału w pielgrzymce Polaków do bazyliki Sacre Cœur, która odbędzie się dnia 31 maja (piątek). Msza święta o 20.00. Zapraszone są dzieci w strojach komunijnych, ministranci, lektorzy i cała polonia z rejonu paryskiego.
 9. Dziękuję za dzisiejszą liturgię.
 10. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.
 11. Gratulacje dla dzieci, dla ich rodziców i rodzin. Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia dla wszystkich.