Data ogłoszenia : 17/12/2023


  1. W piątek 22 grudnia Msza święta o 19.00. Wcześniej od 18.30 możliwość spowiedzi.
  2. Przyszła niedziela 24 grudnia to 4 Niedziela Adwentu. Spowiedź od 8.30. O 9.30 Msza święta. Msze święte adwentowe rozpoczynamy procesją z lampionami. Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w tej procesji.
  3. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy świętej do naszej salki obok kościoła zapraszamy na Kiermasz Świąteczny. Będzie można zakupić kartki swiąteczne, opłatki, figurki Pana Jezusa, sianko. Zapraszamy serdecznie.
  4. Dziekuję tym którzy w piątek byli obecni przy ubiorze choinki.
  5. Nasza Polska Szkoła w Neuilly sur Marne  zaprasza  na zabawę karanawałową 10 lutego. Zapisy w salce po Mszy świętej lub w soboty bezpośrednio w szkole. Zapraszamy.
  6. Dziękuję za dzisiejszą liturgię.
  7. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.
  8.  Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia dla wszystkich.

Program Świąt Bożego Narodzenia:

Pasterka 24 grudzień:  24.00

Msza św. w Boże Narodzenie 25 grudzień :  9.30

Msza św. w Święto Świętego Szczepana 26 grudzień:  9.30

Msza św. w Niedzielę Świętej Rodziny 31 grudzień:  9.30

Msza św. w Nowy Rok 1 styczeń:  9.30

Msza św. w Objawienie Pańskie 7 styczeń:  9.30

W Święto Trzech Króli w niedzielę 7 stycznia na 15.00 do Kaplicy Sainte Marie (Neuilly sur Marne 4 rue Berry) jesteśmy zaproszeni przez parafię francuską na świąteczne spotkanie. W programie : jasełka, śpiewy kolęd przez różne wspólnoty narodowe i wspólny poczestunek tzw . gallete des rois. Parafia zapewnia ciepłe i zimne napoje. Wierni są proszeni o przyniesienie regionalnych, świątecznych ciast.  Mam nadzieję że nasze pyszne, polskie ciasta znajdą się na tym wspólnym świętecznym stole. W śpiewie kolęd Naszą Polską Wspólnotę będzie reprezentować Pani katechetka z dziećmi z katechezy. Oczywiście jako uczestnicy będziemy mogli pomóc w śpiewie naszych polskich kolęd tak aby one pięknie zabrzmiały w tej międzynarodowej wspólnocie. Przy wyjściu z kościoła można zabrać flayers z informacją o tym spotkaniu. Zapraszamy serdecznie.