Data ogłoszenia : 17/03/2024


 1. Po Mszy św zapraszamy do Salki obok kościoła na Kiermasz wielkanocny. Do nabycia są palmy, baranki, dekoracje świąteczne, kartki, koszyki do święconki itp ;
 2. W piątek 22 marca o 19.00 Droga Krzyżowa. O 19.30 Msza Święta. Wcześniej od 18.30 możliwość spowiedzi. Na Drogę krzyżową zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Dzieci z katechezy wraz z panią katechetką poprowadzą to nabożeństwo.
 3. W piątek 22 marca o 20.00 w Sali Saint Baudile kolejne «Spotkanie ze Słowem Bożym». Na spotkanie przynosimy swoją Biblię. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 4. W przyszłą niedzielę 24 marca naszą modlitwę rozpoczniemy przed kościołem o 9.00 obrzędem poświecenia palm. Jest to Niedziela Palmowa która rozpocznie Wielki Tydzień.
 5. Program Wielkiego Tygodnia.
 6. W poniedziałek 25 marca na godzine 19.30 zapraszamy chetnych (kobiety, mężczyzn, młodzież) do generalnego sprzątania naszego kościoła Saint Baudile.
 7. W Wielką Sobotę w czasie poświecenia pokarmów organizujemy kiermasz ciast. Proszę o włączenie się w ten kiermasz. Proszę o przygotowanie ciast które póżniej bedą zakupione i trafią na stoły naszych rodaków. Przez dwa lata  akcja ta cieszyła się wielkim powodzeniem. Mam nadzieję że będzie podobnie w tym roku.  
 8. Polska Misja Katolicka we Francji w dniach od 7 do 11 maja zaprasza na 147 Europejską pielgrzymkę Polonijną do Lourdes. Koszt pielgrzymki : Dorośli : 400 Euro, Młodzież : 330 euro, Dzieci do 11 lat : 230 euro. Zapisy u mnie lub w parafii Concord w Paryżu.
 9. Zapraszamy do włączenia się w modlitwę w intencji naszej Ojczyzny. Jest to Nowenna w dniach od 16-24 marca br. za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Szczegóły dotyczące nowenny znajdują się na stronie: nowenna2120.pl
 10. Dziekuje ks. Piotrowi Smoła za wygłoszone rekolekcje i modlitwę z nami.
 11. Dziękuję za dzisiejszą liturgię.
 12. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.
 13. Dobrej niedzieli i dobrego czasu wielkopostnej przemiany dla wszystkich.