Data ogłoszenia : 14/01/2024


  1. Dzisiaj po Mszy św. zmiana tajemnic Róży sw. Faustyny. Ojciec Święty wyznaczył na  miesiąc styczeń następującą intencję: « Módlmy się do Ducha Świętego, aby pomógł nam rozeznać dary różnych charyzmatów we wspólnotach chrześcijańskich i odkryć bogactwo wielu tradycji liturgicznych wewnątrz Kościoła.»
  2. W piątek 19  stycznia Msza święta o 19.00. Wcześniej od 18.30 możliwość spowiedzi.
  3. W przyszły  piątek 19 stycznia o  20.00 w  Sali Saint Baudile «Spotkanie ze Słowem Bożym». Na spotkanie przynosimy swoją Biblię. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  4. W przyszłą niedzielę 21 stycznia Msza święta o 9.30. Msza święta będzie sprawowana w intencji rodzin naszej wspólnoty, z błogosławieństwem indywidualnym każdej rodziny. Po Mszy świętej zapraszamy na wspólne spotkanie opłatkowe i kolędowanie do sali parafialnej Saint  Pierre (28 rue Paul et Camille Thomaux). Tradycyjnie prośba o przyniesienie na wspólny świąteczny stół coś na słodko lub słono. Po Mszy świętej w salce będzie dostępna lista posług. Proszę chętnych o wpisanie się aby wspólnie przygotować liturgię Mszy świętej i to nasze opłatkowe spotkanie.
  5. Również w przyszłą niedzielę  w czasie Mszy świętej dzieci przygotowujące się do I komunii świętej otrzymają Biblię. Zapraszamy dzieci wraz rodzicami.  
  6. Jesli ktoś życzy sobie wizytę duszpasterską w domu, z błogosławieństwem kapłańskim w Nowym Roku, proszę o kontakt aby ustalić datę.
  7. Nasza Polska Szkoła w Neuilly sur Marne  zaprasza  na zabawę karanawałową 10 lutego. Zapisy w salce po Mszy świętej lub w soboty bezpośrednio w szkole. Zapraszamy.
  8. Dziękuję za dzisiejszą liturgię.
  9. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.
  10. Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia dla wszystkich.