Data ogłoszenia : 10/12/2023


 1. W piątek 15 grudnia Msza święta o 19.00. Wcześniej od 18.30 możliwość spowiedzi.
 2.  Grudniowe «Spotkanie ze Słowem Bożym» odbędzie się w Piątek 15 grudnia o  20.00 w  Sali Saint Baudile. Na spotkanie przynosimy swoją Biblię. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 3. W piątek również na 20.00 zapraszam do ubioru choinki. Mamy bomki, lampki. Proszę chętnych o pomoc w przystrojeniu choinki w naszym kościele.
 4. Przyszła niedziela to III Niedziela Adwentu. Msze święte adwentowe rozpoczynamy procesją z lampionami. Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w tych procesjach.
 5. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy świętej do naszej salki obok kościoła zapraszamy na Kiermasz Świąteczny. Będzie można zakupić kartki swiąteczne, opłatki, figurki Pana Jezusa, sianko. Zapraszamy serdecznie.
 6. Dziekuję za udział w Rekolekcjach Adwentowych. Dziękuję za złożone ofiary w tych dniach. Dziekuję  ks. Janowi Dziedzina wikariuszowi z parafii Wniebowziecia NMP na Concordzie w Paryżu za  wygłoszone Słowo, jego świadectwo i posługę w sakramencie pokuty.  
 7. Nasza Polska Szkoła w Neuilly sur Marne  zaprasza  na zabawę karanawałową 10 lutego. Zapisy w salce po Mszy świętej lub w soboty bezpośrednio w szkole. Zapraszamy.
 8. Dziekuję tym którzy wsparali tydzień temu Świętego Mikołaja.
 9. Dziekuję za dzisiejszą liturgię.
 10. Zapraszamy na ciasto i kawę. Za przygotowanie ciasta dziękujemy.
 11.  Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia dla wszystkich.